Kurumsal

Emin Arslan Makine

Biz Kimiz?


EMİN ARSLAN MAKİNE şuanda Bursa’da PVC ve ALÜMİNYUM işleme makineleri üreten bir firmadır. Baba ile başlayıp, oğullarla devam eden yaklaşık 54 yıllık bir sanayi birikimi olan deneyim ve tecrübenin sonucudur tüm yapılanlar.

Cumhuriyetin kuruluş yıllarında babayla başlayan metal işleme sanatı ile uğraş ve çalışmalar, 1984’de oğulların ARSLAN JAKAR adı altında Tekstil Makineleri üretimine geçişiyle, makine üreticiliğine dönüştü. Yıllarca tekstil sektörüne Jakarlı Tekstil Makineleri üreten bu organizasyon, 2000 yılından sonra pnömatik sistemler üzerine üretime başladı. Üretmiş olduğu pnömatik sistem parçaları ve piston gruplarıyla, uzun yıllar kapı ve pencere makinesi üreticilerinin makinelerinde kullandıkları pnömatik parçaların üreticisi oldular.

2004 yılında PVC  ve Alüminyum profil işleme makineleri üretimine EMİN ARSLAN MAKİNE adı altında başlayan firma; geçmişin verdiği tecrübelerle, günümüz teknolojisinin bir sentezi olarak faaliyet göstermektedir. CNC Freze ve CNC Torna Tezgahları ile makine parkurunu güçlendirmiş olan firma böylelikle başta Avrupa’nın önde gelen büyük ticaret merkezleri olmak üzere, tüm dünyada PVC İşleme Makineleri sektöründe pazarını büyüten bir oluşum haline gelmiştir.

EMİN ARSLAN MAKİNE’nin amacı; yüksek kalite ve ileri teknolojili donanımlı makineler yapmak, hedefi ise; pencere ve kapı üreticilerine kaliteyi ve teknolojiyi ekonomik satın aldırıp, kalite ve verimli ürün çıktısı sağlamaktır.

 

Kalite

Toplam kalite yaklaşımını sürdürmek için göstermekte olduğumuz çabalar müşterilerimiz ve uluslararası bağımsız şirketlerce yetkilendirilmiş ekibimiz tarafından kurulmuş ve sürdürülmektedir.

Emin Arslan Makine, ürettiği üstün teknoloji ürünleri rekabetçi fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

Kalite Anlayışımız

Güven 100%
Başarı 100%
Memnuniyet 100%

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.


× How can I help you?